Lokal użytkowy, 220 m2, Lubin

Lokal użytkowy na wynajem, Lubin

Wynajem: 8 500 PLN

Mariola Hołubowicz
nr licencji: 2414
607 077 268
biuro@proinvest.nieruchomosci.pl

Opis

Nieruchomość położona w centrum miasta, w ciągu handlowo-usługowym przy ul. Mickiewicza - Osiedle STASZICA.
Obiekt o pow. całkowitej ok. 220mkw. z dużymi przeszkleniami, z wieloma możliwościami aranżacyjnymi.
W obecnej chwili  trwa kapitalny remont : nowe wszystkie instalacje (gazowa, wodna, elektryczna i CO, klimatyzacja), nowe oświetlenie, nowe witryny z roletami zewnętrznymi, nowa elewacja z ociepleniem.
Zrobione są nowe dwa wejścia do obiektu, co umożliwia podzielenie go na dwa mniejsze lokale (każdy z klimatyzacją),  z możliwością przyjmowania towaru od tyłu budynku.
Okolica z dużym osiedlem mieszkaniowym oraz dwoma ciągami handlowo-usługowymi. Właśnie przy ul. Mickiewicza z Cedyńską oraz przy ul. Armii Krajowej z Łukasiewicza. 
W sąsiedztwie m. inn. dwie przychodnie lekarskie (LUBMED I MEDICUS), szkoły, przedszkola, sklepy spożywcze i przemysłowe, apteki,  wiele punktów usługowych, BAZAR, placówki bankowe.
Czynsz najmu 8.500zł + podatek VAT 23%.
W przypadku najmu mniejszego lokalu tlj. ok. 100mkw. czynsz najmu wynosi 4.500zł + podatek VAT 23%.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości - prowizja jednorazowa przy zawarciu umowy najmu.




.
Oferta nr 19260519 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 19260519
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 8 500 PLN
Cena za m2 39 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 220 m2
Miejscowość Lubin
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Ulica/Osiedle Mickiewicza
Powiat lubiński
Gmina Lubin (gm)